ATEX i IECEx zona 1 i 2, dodir-tonski telefon zaštićen od eksplozije
Boja: žuta ili prilagođena
Materijal: GRP
Certifikat: ATEX IECEx EAC INMETRO
Veličina: 302*240*129(mm)
Montaža: Montaža na zid/stol
Ocjena zaštite od prodora: IP66
Jamstvo: 2 godine
Funkcija: SOS
Značajka: telefon otporan-na eksploziju i vremenske uvjete
Opis
profesionalacOpis kanala
ATEX i IECEx zona 1 i 2, dodir-tonski telefon zaštićen od eksplozije
JREX106-SIP dizajniran je za sigurnu i pouzdanu komunikaciju u opasnim područjima.
Telefonski aparati su razvijeni za rad upetrokemijska industrija, obično se koristi u proizvodnji, transportu i rafiniranju nafte, prirodnog plina, ugljena itd.
Kućište je izrađeno od GRP-otpornog na udarce i udarce, a otporno je čak i na kiseline, lužine i maziva.

| Materijal kućišta | Poliester ojačan-staklenim vlaknima visokog otpora |
| Boje | žuta, ostale boje po narudžbi |
| Materijal slušalice | Visoko otporna termoreaktivna smola |
| Tipkovnica | Tipkovnica od 20 dijelova od nehrđajućeg čelika |
| Temperatura | Rad: -45 stupnjeva do +70 stupnjeva Pohranjivanje: -45 stupnjeva do +75 stupnjeva |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP66 |
| Ton zvona | Reski cvrkutavi ton tipično od 95 dBA na 1 metar |
| Eksplozija Zaštita | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb II 2D Ex ib [ib] tb IIIC T135 stupanj Db -40 stupnjeva Manje od ili jednako Ta Manje od ili jednako +60 stupnjeva /+40 stupnjeva Zona 1, 2, 22 |
| Relativna vlažnost zraka | Do 95% (bez-kondenzacije) |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od 50 000 sati korištenja |
| Životni vijek prekidača kuke | >1 000 000 Operacije |
ATEX i IECEx zona 1 i 2, dodir-tonski telefon zaštićen od eksplozije
| Analogna verzija | |
| Napajanje | Linija napajanja tj. izvučena iz telefonske linije. Ne zahtijeva nikakvo vanjsko AC napajanje. |
| Napon napajanja | 24 VDC do 66 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | Maks. cca.90dB(A) na 1 m udaljenosti |
| Munje / tranzijenti | Zaštita prema ITU-T k .21 poboljšanim razinama |
| SIP verzija | |
| Napajanje | Napajanje preko Etherneta prema IEEE 802.3af preko rezervnog para kabela ili vanjskog napajanja, 12 V DC |
| Potrošnja energije (PoE) | 2.5 W |
| SIP protokol | GUTLJAJ( Sukladno RFC 3261 ) |
| Podrška za kodek | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | 95dB(A) na 1m udaljenosti |
| Ambijentalni uvjeti | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -40˚ do +70˚C (-22˚Fdo +140˚F) |
| Temperatura skladištenja | -45 stupnjeva do +70 stupnjeva (-22 stupnja F do 158 stupnjeva F) |
| Prikaz temperature | -10 stupnjeva / +55 stupnjeva |
ATEX i IECEx zona 1 i 2, dodir-tonski telefon zaštićen od eksplozije
★ Mikrofon-za uklanjanje buke
★ Prekidač s magnetskom jezičkom za smanjenje trošenja dijelova
★ Prijemnik kompatibilan sa -slušnim pomagalom (HAC).
★ Industrijsko kućište od-termoreaktivne smole visoke otpornosti i ergonomsko teško-uvjete
★ Hardver-otporan na koroziju
★ Velika vodonepropusna metalna tipkovnica presvučena-uretanom

ATEX i IECEx zona 1 i 2, dodir-tonski telefon zaštićen od eksplozije
| Veličina jedinice | 302*240*129 mm (D*Š*D) |
| Veličina kartona | 408*280*170 mm (D*Š*D) |
| Materijali za pakiranje | Pearl pamuk, karton |
| Neto težina | 6,5 KG |
| Bruto težina | 7,5 KG |

| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Vrijeme isporuke (Ako danas završite s plaćanjem, vaša će narudžba biti otpremljena unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| procjena Vrijeme (dani) | 2 | 25 | Za dogovor | |

ATEX i IECEx zona 1 i 2, telefon otporan na dodir-ton eksplozije-
Kao pouzdani dobavljač različitih vrsta industrijskih telefona, dijelili smo opremu i sustave s različitim kupcima i korisnicima diljem svijeta.
Profesionalna usluga i vrhunska kvaliteta učinili su nasuživaju ugled u više od 80 zemalja, uključujući SAD, Kinu, Tajland, Maleziju, Tursku, Izrael, Grčku, Španjolsku, Francusku, UK, Dansku, Južnu Afriku, Australiju, Meksiko, Kolumbiju, Čile itd.

ATEX i IECEx zona 1 i 2, telefon otporan na dodir-ton eksplozije-
J&R je jedan od najstručnijih proizvođača telefona za hitne slučajeve, industrijskih telefona, telefona -otpornih na eksploziju i javnih telefona u Aziji.
Uspješna suradnja s tisućama kupaca diljem svijeta i podrška stotinama projekata učinili su nas pouzdanim i popularnim dobavljačem industrijskih telefona i telefonske opreme.
Naši glavni proizvodi uključuju telefone otporne na vremenske uvjete, telefone otporne na-eksplozije, zatvorske telefone, telefone za hitne slučajeve, telefone za dizala, akustične telefonske govornice i telefonske komplete.

ATEX i IECExZona 1 i 2, dodir-tonski telefon zaštićen od eksplozije
P: Imate li ograničenje MOQ-a?
O: Nizak MOQ, dostupan je 1 kom
P: Mogu li dobiti narudžbu uzorka?
O: Da, pozdravljamo narudžbe uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.
P: Što znače IP ocjene?
O: IP ocjene odnose se na kućišta kao što su naši telefonski ormarići. Oni pokazuju kako kućište štiti od prodora vode i prašine, što više to bolje.
P: Kako nastaviti s narudžbom?
O: Prvo nam javite svoje zahtjeve ili aplikaciju. Drugo, citiramo prema vašim zahtjevima ili našim prijedlozima. Treći kupac potvrđuje uzorke i polaže depozit za službenu narudžbu. Četvrto, organiziramo proizvodnju.
P: Kada mogu dobiti vašu ponudu?
O: U roku od 12 sati
P: Kako vam mogu platiti?
O: Mnogo praktičnih metoda za odabir: Paypal, T/T, L/C.
P: Što je s vremenom isporuke?
O: Obično unutar 2-5 radnih dana. Imamo materijale na zalihama za većinu popularnih proizvoda. Za masovnu proizvodnju potrebno je 2-4 tjedna za količinu narudžbe veću od 100 jedinica.
P: Nudite li jamstvo za proizvode?
O: Da, nudimo 2 godine jamstva na naše proizvode uz dostavu.
P: Koji je standard kvalitete vaših proizvoda?
O: CE, FCC, RoHS, odobren certifikat ISO9001:2015. Svi materijali su visokog-kvaliteta i novi. Uz strogu kvalitetu, svaki telefon mora biti temeljito testiran prije nego napusti tvornicu.
P: Je li u redu ispisati moj logo na proizvodima?
O: Da. Molimo vas da nas službeno obavijestite prije naše proizvodnje i prvo potvrdite dizajn na temelju našeg uzorka.
P: Pružate li uslugu instalacije?
O: Ne, ne instaliramo proizvode, ali oni su vrlo jednostavni za instalaciju, kontaktirajte nas ako niste sigurni.
P: Što je s otpremom?
O: 1. Pošaljite DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 dana
2. Pošaljite zrakoplovom: brzo stignite u odredišnu zračnu luku i zatim ga sami preuzmite
3. Dostava morem: niska cijena dostave i spora dostava (15 - 30 dana)
P: Kako se nositi s neispravnim?
O: Prvo, naši proizvodi se proizvode u strogom sustavu kontrole kvalitete i stopa neispravnosti bit će manja od 0,2%. Drugo, tijekom jamstvenog razdoblja, poslat ćemo novi s novom narudžbom za malu količinu. Za neispravne serijske proizvode, mi ćemo ih popraviti i ponovno vam ih poslati ili možemo razgovarati o rješenju uključujući ponovni-poziv u skladu sa stvarnom situacijom.
Popularni tagovi: atex i iecex zona 1 i 2, dodir-tonski telefon otporan na eksploziju, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, marke, kupovina, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti











