Dvostruki gumb telefonski moj telefon Wanterproof vanjski telefon
Ostavite poruku
Osnovne informacije.
| Model NO.:JR104-2B | Korištenje: telefon, radnu stanicu, Server, Laptop |
| Tip: bežični | Podrška mreži: 3 g |
| Informacije o sadržaju: glas | Certifikacija: CE, RoHS, GS, ISO, FCC |
| Stanje: novi | Paket: biser pamuk, kutija |
| Specifikacija: CE, FCC, RoHs, ISO9001 | Zaštitni znak: Jandamp; R |
| Porijeklo: Shenzhen, Kina | Model No: Jr104-2b |
| Model broj: Jr104-2b-VoIP | Neto težina: 5.5 kg |
| Bruto težina: 6,5 kg | Jedinica Size:334*204*109(mm) |
| Koristite tip: vanjski telefon, telefon industrija | Gumb: da |
| Bez ruku: da | Vodootporna: da |
| Glasan zvučnik: da | HS kod: 8517180090 |
| Proizvodni kapacitet: 5, 000PCS/mjesec |
Opis proizvoda
Dvostruki gumb telefonski moj telefon Wanterproof vanjski telefon
Opis proizvoda:
1. nagovarati otporan materijalom za pričvršćivanje
2. Jednostavna instalacija
Povezivanje terminala 3.Fast-formi
4. Robusna konstrukcija, Vandal otporna
5. sve vrijeme zaštita IP66
6. dual tipku za brzo biranje
7. programiran putem web sučelja
8.non-prolazan memorija
9. DC 5V Power PC ili PoE
10. podrška 2 SIP račun
11.RJ45 priključak
12.ce, FCC u skladu
Aplikacija:
Kao vremenske utjecaje telefon, to je potpuno nalaze otporan na koroziju lijevanog aluminija vremenske utjecaje slučaju, rezultira vrlo pouzdan proizvod koji dugo MTBF. Telefon idealan za Metro, željeznica, autocesta na strani, Marine, rudarstvo, tuneli, čeličani, kemijske tvornice, elektrane i srodne industrijske aplikacije, itd.
tehničke parametre:
| OperatingTemperature | -30andamp; 176; C do + 65andamp; 176; C |
| StoringTemperature | -40andamp; 176; C do + 75andamp; 176; C |
| Adapter(Input/Output) | Ulaz: 100-240 VAC 50 ~ 60Hz izlaz: 5V / 1A |
| Potrošnja energije | Idle:1.5W/Active:1.8W |
| Melodija zvona | Prodoran warble ton 80 dBA @ tipično 1 metar |
| M.T.B.F. | višak od 50.000 sati korištenja |
| Značajka mreže | WAN/LAN: Podrška za Bridge mod. Podrška za PPPoE za xDSL Podrška za VLAN Podrška za omamljivanje penetracija |
Paket:
Veličina jedinice: 334*204*109(mm)
Kartonu veličine: 200 * 300 * 440 (mm)
Ambalaža: biser pamuk, kutija
Neto težina: 5,5 KG
Bruto težina: 6,5 KG







