Javni telefon od hladno valjanog čelika za zatvor
Telefonska slušalica, CB (vruća linija), kućište od hladno valjanog čelika, crvena boja (druge boje na zahtjev), Veličina jedinice: 300*150 *160 (mm) Smješten u kućište od hladno valjanog čelika protiv vandalizma, način montaže na stol
Opis
Telefonska slušalica, CB (vruća linija), kućište od hladno valjanog čelika, crvena boja (druge boje na zahtjev),
Veličina jedinice: 300 * 150 * 160 (mm)
Smješten u kućište od hladno valjanog čelika protiv vandalizma, za montažu na stol
Smješteni u hladno valjanu čeličnu kutiju i proizvedeni po visokim standardima, ovi telefoni nude povećanu otpornost na vandalizam i osiguravaju da se primarna funkcija komunikacije održava u svakom trenutku.
Izuzetno jednostavan za instalaciju. Ulaz za kabel nalazi se na stražnjoj strani telefona kako bi se spriječila umjetna oštećenja, dok je tipkovnica otporna na vremenske uvjete i vandalizam.
Handest telefon je dizajniran da zadovolji potrebe klijenata koji doživljavaju gubitak zbog vandalizma. Idealno za aplikacije na željeznici, u pomorstvu, tunelima. Podzemno rudarstvo, vatrogasci, industrijski, zatvori, zatvori, parkirališta, bolnice, stražarske stanice, policijske postaje, dvorane banaka, bankomati, stadioni, unutar i izvan zgrada itd.
★Standardni analogni telefon ili VoIP telefon
★Jaka ljuska, otporna na nasilna oštećenja
★Vandala otporna slušalica i blindirani kabel
★Magnetski prekidač s trskom
★ Automatsko biranje, jednostavno za rukovanje
★ Montaža na stol, jednostavna instalacija
★ Napajanje telefonske linije (analogno)
★ DC napajanje ili PoE (VoIP)
★ Induktivna spojnica standardno ugrađena za osobe s oštećenjem sluha

Javni telefon od hladno valjanog čelika za zatvorSpecifikacija
| Materijal kućišta | Tijelo od hladno valjanog čelika |
| Boje | CRVENA, ŽUTA, SIVA |
| Materijal slušalice | Slušalica od ABS materijala sa spiralnom užetom od nehrđajućeg čelika |
| Tipkovnica | Nema tipkovnice |
| Temperatura | Radni: -30&stupnjeva;C do +65&stupnjeva;C Pohranjivanje: -40&stupnjeva;C do +75&stupnjeva;C |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP55-IP65 |
| Ton zvona | Tipičan reski ton 80 dBA na 1 metar |
| Prekidač za kuku | Elektronički / magnetski bez vidljivih pokretnih dijelova |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od 50.000 sati korištenja |
| Težina | Do 4 kg ovisno o opciji |
| Paket | |
| Veličina jedinice | 300 * 150 * 160 (mm) |
| Veličina kartona | 340 * 235 * 165 (mm) |
| Materijali za pakiranje | Biserni pamuk, karton |
| Neto težina | 3 kg |
| Bruto težina | 4 kg |

Popularni tagovi: hladno valjani čelični javni telefon za zatvor, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupnja, najbolji, visokokvalitetni, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti










