VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju
Ovaj VoIP industrijski telefon otporan na eksploziju dizajniran je za govornu komunikaciju u neprijateljskom okruženju gdje su pouzdanost, učinkovitost i sigurnost od primarne važnosti. Telefon može podnijeti velike temperaturne razlike na otvorenom, visoku vlažnost, izloženost morskoj vodi i prašini, korozivnoj atmosferi, eksplozivnim plinovima i česticama, kao i mehaničko trošenje i habanje, što ga čini savršenim za upotrebu kao telefon za hitne slučajeve.
Opis
Opis proizvoda
VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju

J&R serija telefona-otpornih na eksploziju svodootporno-kućište od lijevanog aluminija otporno na korozijuimagnetski inducirani poklopac vrata, koji može u potpunosti spriječiti ulazak prašine i vlage u telefon kako bi se produžio životni ciklus te pouzdanost i stabilnost telefona.
VoIP telefon -otporan na eksploziju prikladan je za ugradnju uvisoka prašina, vlaga, buka i vanjski prostorpodručja.
Zaštita od eksplozije | II 2G Ex e ib [ib] mb IIC T4 Gb |
| Boje | Dostupan u četiri boje: Narančasta, žuta, crvena i plava |
| slušalica | S mikrofonom za poništavanje buke, za učinkovitu komunikaciju iz bučnih područja (oklopljeni SS kabel otporan je na grub tretman, opcija za crni kovrčavi kabel) |
| Tipkovnica | Potpuna tipkovnica otporna na vremenske uvjete, broj tipki (TOTAL15KEYS): 0-9,*, #, ponovno biranje, isključivanje zvuka, ponovno biranje zadnjeg broja |
| Temperaturna klasifikacija | T4 |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP66 - IP67 |
| Ton zvona | Ugrađen-vanjski zvuk zvona koji pruža prodoran pozivni signal (85dbA@1metar) |
| Prekidač kuke | Elektronički/magnetski bez vidljivih pokretnih dijelova |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od 50 000 sati korištenja Relativna vlažnost: do 95% (bez-kondenzacije) |
| Težina | Do 8 kg ovisno o opciji |
Tehnička specifikacija
VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju

| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu s ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška za kodek | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Ambijentalni uvjeti | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30°C do +70°C |
| Temperatura skladištenja | -40°C do +75°C |
Značajke
VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju

★ Tijelo od-lijevanog pod pritiskom aluminijske legure
★ Slušalica i kabel otporni na vandalizam
★ VOIP/SIP verzija
★ Napajanje-preko-Etherneta (PoE) kao standard
★ Potpuno vodootporna tipkovnica
★ Induktivni spojnik standardno ugrađen za nagluhe osobe
★ Sukladno ATEX,CE,FCC,RoSH
Prijave
VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju
Telefoni otporni-na eksplozije i vremenske uvjete dizajnirani su za korištenje od stranekemijska tvornica, rudnik ugljena, elektrane, oružane snage i teška industrijakoji zahtijevaju vrlo pouzdanu i protiveksplozivnu telefoniju pod nepovoljnim uvjetima.
▼Projekt galerije podzemnih cijevi J&R u Nanningu, Kina




▲Projekt podzemnog rudnika J&R u Kolumbiji
Pakiranje i dostava
VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju
| Veličina jedinice | 204 *334 *126 (mm) |
| Veličina kartona | 200 *300 *440 (mm) |
| Materijali za pakiranje | Pearl pamuk, karton |
| Neto težina | 8 KG |
| Bruto težina | 8,8 KG |

| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Vrijeme isporuke (Ako danas završite s plaćanjem, vaša će narudžba biti otpremljena unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| procjena Vrijeme (dani) | 2 | 25 | Za dogovor | |
Naše usluge
VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju

✬ODM & OEM proizvodi ili rješenja (Prilagođena usluga glavna je značajka J&R-a. Dat ćemo sve od sebe da zadovoljimo potrebe. )
✬ Narudžba uzoraka je dobrodošla (ako je ovo vaša prva suradnja s tvrtkom J&R, pozdravljamo vas da naručite uzorak na probu.)
✬Odgovorit ćemo na vaš upit u roku od 12 sati
✬ Ažurirajte proizvodni proces i pokažite detalje pakiranja
✬Nakon slanja, pratit ćemo proizvod svaka dva dana za vas dok ne primite proizvod.
✬ Kada dobijete proizvode, ako imate dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte i mi ćemo riješiti probleme umjesto vas na vrijeme.
Naša tvrtka
VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju

J&R je kineski dizajner i proizvođač robusne komunikacijske opreme. Naši telefoni i sustavi rade i traju u okruženjima u kojima obični proizvodi ne bi.
(Svi naši modeli telefona dostupni su za analognu verziju, IP/SIP verziju, GSM/3G/4G verziju)
Nakon što smo dobro proučili vaše informacije, iskreno se nadamo da ćemo ući u partnerstvo s vašom cijenjenom tvrtkom i nadamo se da ćemo vam služiti i surađivati s vama za sav naš asortiman proizvoda na vašem tržištu.
Mogli bismo vam ponuditi sav naš asortiman proizvoda sa ODM&OEM rješenje kako bismo dobro zadovoljili vaše zahtjeve i zahtjeve.
FAQ
VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju
Q: Imate li ograničenje MOQ-a?
A: Nizak MOQ, dostupan je 1 kom
Q: Mogu li dobiti narudžbu uzorka?
A:Da, pozdravljamo narudžbu uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.
Q: Što je s vremenom isporuke?
A:Obično unutar 2-5 radnih dana. Imamo materijale na zalihama za većinu popularnih proizvoda. A vrijeme masovne proizvodnje treba 2-4 tjedna za količinu narudžbe veću od 100 jedinica.
P: Koji je standard kvalitete vaših proizvoda?
A:Odobren certifikat CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015. Svi materijali su visoke kvalitete i novi. Uz strogu kvalitetu,svaki telefon treba temeljito testirati prije napuštanja tvornice.
Q: Je li u redu tiskati svoj logotip na proizvodima?
A:Da. Molimo vas da nas službeno obavijestite prije naše proizvodnje i prvo potvrdite dizajn na temelju našeg uzorka.
P: Možete li proizvesti proizvod u boji po mom izboru?
A: Da, možemo proizvoditi proizvode u različitim bojama, ali mogu postojati minimalne količine ili primjenjive nadoplate.
P: Pružate li uslugu instalacije?
A: Ne, mi ne instaliramo proizvode, ali oni su vrlo jednostavni za instalaciju, obratite nam se ako niste sigurni.
P: Kada mogu dobiti vašu ponudu?
A: U roku od 12 sati
P: Kako vam mogu platiti?
A: Mnoge prikladne metode za odabir: Paypal, T/T, L/C.
Popularni tagovi: VoIP telefon-otporan na eksploziju, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, marke, kupnja, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-

IP67 Auto-biranje VoIP telefon-otporan na eksploziju
-

Analogni telefon-otporan na eksploziju JREX106-A03
-

Anti{0}}telefon sa bljeskalicom i zvučnikom JREX106-...
-

Telefon za emitiranje zaštićen od eksplozije za indu...
-

IECEX odobreni analogni telefoni otporni na eksplozi...
-

ATEX i IECEx zona 1 i 2, dodir-tonski telefon zaštić...









