Hotline telefon za taxi poslužitelj
Telefonska slušalica dizajnirana je kako bi zadovoljila potrebe klijenata koji su doživjeli gubitak zbog vandalizma.
Opis
Opis proizvoda
Hotline telefon za taxi poslužitelj

JR210-CB Hotline telefon za taksi poslužitelj dizajniran je kao govorna kutija za hitne pozive ipremazaniprivlačna-boja kućišta.
Telefon će prihvatiti dolazne pozive i oslanja se na vanjsku opremu za kontrolu poziva.
| Materijal kućišta | Tijelo od nehrđajućeg čelika |
| Bojas | Žuta, ostale boje po narudžbi |
| Materijal slušalice | Slušalica od ABS materijala sa spiralnim kablom od nehrđajućeg čelika |
| Tipkovnica | Hotline telefon, bez tipkovnice |
| Temperatura | Rad: -30 stupnjeva do +65stupanj Pohranjivanje: -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP65 |
| Ton zvona | Reski cvrkutavi ton tipično od 80 dBA na 1 metar |
| Kuka prekidač | Elektronički/magnetski bez vidljivih pokretnih dijelova |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od50,000 sati korištenja |
| Težina | Sve do4kg ovisno o opciji |


| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu s ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška za kodek | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Ambijentalni uvjeti | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30 stupnjeva do +70 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
Popularni tagovi: telefonska linija za taksi poslužitelj, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupnja, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-

Crveni industrijski tunelski telefon za brzo biranje...
-

Telefon iz zatvora od nehrđajućeg čelika JR201-FK-VC...
-

Hotline Automatsko biranje VoIP telefona s eksplozij...
-

Vanjski telefon za hitne slučajeve JR102-SC
-

VoIP telefoni za opasna područja JR101-FK-VoIP
-

Vodootporan, otporan na prašinu Interfon za čistu sobu








