IP interfoni SIP interfon VoIP interfon
Hands free telefon je dizajniran da zadovolji potrebe klijenata koji su doživjeli gubitak zbog vandalizma.
Opis
Opis proizvoda
IP interfoni SIP interfon VoIP interfon

JR301-SC IP interkom SIP Interkom VoIP Interkom je smješten u kutiju od nehrđajućeg čelika i proizveden prema visokim standardima, ovi telefoni nude povećanu otpornost na vandalizam i osiguravaju da se primarna funkcija komunikacije održava u svakom trenutku.
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik SUS 304 |
| Bojas | CRVENA, ŽUTA, SIVA |
| Materijal slušalice | Nema slušalice |
| Push Button | Gumb od nehrđajućeg čelika |
| Temperatura | Rad: -30 stupnjeva do +65stupanj Pohranjivanje: -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP65 za prednju ploču |
| Ton zvona | Reski cvrkutavi ton tipično od 80 dBA na 1 metar |
| Kuka Prekidač | Nema prekidača za kuku |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od50,000 sati korištenja |
| Težina | Sve do3kg ovisno o opciji |
Tehnička specifikacija
IP interfoni SIP interfon VoIP interfon

| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu s ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška za kodek | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Ambijentalni uvjeti | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30 stupnjeva do +65 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
Značajke
IP interfoni SIP interfon VoIP interfon

★ Robusno kućište, izrađeno od nehrđajućeg čelika
★ Metalni gumb otporan na vandalizam
★ Rad bez ruku
★ Montaža na zid, jednostavna montaža
★ 4 X vijka zaštićena od neovlaštenog otvaranja za montažu
★ Napajanje telefonskom linijom (analogno)
★ Vanjsko napajanje ili PoE (SIP-VoIP)
Prijave
IP interfoni SIP interfon VoIP interfon
Idealno za parkirališta, dizala/liftove, zatvori, željezničke/metro platforme, bolnice, policijske postaje, bankomat strojevi, stadioni, vanjska zgrada itd.




Pakiranje i dostava
IP interfoni SIP interfon VoIP interfon

| Veličina jedinice | 206 *136 *42 (mm) |
| Veličina kartona | 240 *235 *165 (mm) |
| Materijali za pakiranje | Pearl pamuk, karton |
| Neto težina | 2 KG |
| Bruto težina | 3 KG |

| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Vrijeme isporuke (Ako danas završite s plaćanjem, vaša će narudžba biti otpremljena unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| procjena Vrijeme (dani) | 2 | 25 | Za dogovor | |
Naše usluge
IP interfoni SIP interfon VoIP interfon

✬ODM & OEM proizvodi ili rješenja
✬ Narudžba uzorka je dobrodošla
✬Odgovorit ćemo na vaš upit u roku od 12 sati
✬ Ažurirajte proizvodni proces i pokažite detalje pakiranja
✬Nakon isporuke robe, pratit ćemo proizvode za vas jednom svaka dva dana, dok ne dobijete proizvode.
✬ Kada dobijete proizvode, ako imate dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte i mi ćemo riješiti probleme umjesto vas na vrijeme.
Naša tvrtka
IP interfoni SIP interfon VoIP interfon

J&R je kineski dizajner i proizvođač robusne komunikacijske opreme. Naši telefoni i sustavi rade i traju u okruženjima u kojima obični proizvodi ne bi.
(Svi naši modeli telefona dostupni su za analognu verziju, IP/SIP verziju, GSM/3G/4G verziju)
Nakon što smo dobro proučili vaše informacije, iskreno se nadamo da ćemo ući u partnerstvo s vašom cijenjenom tvrtkom i nadamo se da ćemo vam služiti i surađivati s vama za sav naš asortiman proizvoda na vašem tržištu.
Mogli bismo vam ponuditi sav naš asortiman proizvoda sa ODM&OEM rješenje kako bismo dobro zadovoljili vaše zahtjeve i zahtjeve.
FAQ
IP interfoni SIP interfon VoIP interfon
Q: Imate li ograničenje MOQ-a?
A: Nizak MOQ, dostupan je 1 kom
Q: Mogu li dobiti narudžbu uzorka?
A:Da, pozdravljamo narudžbu uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.
Q: Što je s vremenom isporuke?
A:Obično unutar 2-5 radnih dana. Imamo materijale na zalihama za većinu popularnih proizvoda. A vrijeme masovne proizvodnje treba 2-4 tjedna za količinu narudžbe veću od 100 jedinica.
P: Koji je standard kvalitete vaših proizvoda?
A:Odobren certifikat CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015. Svi materijali su visoke kvalitete i novi. Uz strogu kvalitetu,svaki telefon treba temeljito testirati prije napuštanja tvornice.
Q: Je li u redu tiskati svoj logotip na proizvodima?
A:Da. Molimo vas da nas službeno obavijestite prije naše proizvodnje i prvo potvrdite dizajn na temelju našeg uzorka.
P: Možete li proizvesti proizvod u boji po mom izboru?
A: Da, možemo proizvoditi proizvode u različitim bojama, ali mogu postojati minimalne količine ili primjenjive nadoplate.
P: Pružate li uslugu instalacije?
A: Ne, mi ne instaliramo proizvode, ali oni su vrlo jednostavni za instalaciju, obratite nam se ako niste sigurni.
P: Kada mogu dobiti vašu ponudu?
A: U roku od 12 sati
P: Kako vam mogu platiti?
A: Mnoge prikladne metode za odabir: Paypal, T/T, L/C.
Popularni tagovi: ip portafoni sip interkom voip interfon, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupnja, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti













