IP67 Anti-Vandal telefon za teške uvjete rada JR101-FK-HB-VoIP
Boja: Žuta ili Prilagođeno
Materijal: aluminijski aluminij
Certifikat: CE, FCC, RoHs, ISO9001
Funkcija: Vodootporan
Značajka: Indikator sirene i svjetionika
Upotreba: Vanjski i unutarnji
Pakiranje: Pearl pamuk, karton
Model: Analog / SIP / GSM / 3G
Montaža: montirana na zid / stup
Neto težina: 7kg
Opis
Opis proizvoda
IP67 Anti-Vandal telefon za teške uvjete rada JR101-FK-HB-VoIP
Kao telefon otporan na vremenske uvjete, u potpunosti se nalazi u kućištu otpornom na koroziju otpornu na koroziju, s vratima koja pružaju potpunu zaštitu od prodora prašine i vlage, što rezultira vrlo pouzdanim proizvodom s dugim MTBF-om. 
Specifikacija
IP67 Anti-Vandal telefon za teške uvjete rada JR101-FK-HB-VoIP
| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC na 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80 dB (A) na udaljenosti od 1 m - 110 dB (A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu s ITU-T preporukom P.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -Idle: 1,5 W aktivni: 1.8W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Support Codec | G.711 A / U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Puni duplex |
| Glasnoća zvona | - 90 ~ 95 dB (A) na udaljenosti od 1 m do 110 dB (A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| 3G verzija | |
| Napajanje | 12 V DC |
| Potrošnja energije | -Idle: 0.3W-Active: 1.5W |
| Vrsta komunikacije | Puni duplex |
| Glasnoća zvona | 90 ~ 95 dB (A) na udaljenosti od 1 m |
| Metoda programa | Daljinsko programiranje putem SMS-a |
| Frekvencija | Verzija: - Dual-band WCDMA / HSDPA 850 / 1900MHz - Quad-band GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz E verzija: - Dual-Band UMTS / HSDPA 900 / 2100MHz - Quad-band GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz J verzija: - Dual-Band UMTS / HSDPA 850 (800) / 2100 MHz - Quad-band GSM / GPRS / EDGE 850/900/1800 / 1900MHz |
| Uvjeti okoline | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -25 ° C do + 70 ° C |
| Temperatura skladištenja | -25 ° C do + 85 ° C |

primjena
Idealno za Metro, Željeznica, Bazen na autocesti, Marine, Rudarstvo, Tuneli, Željezara, Kemijsko postrojenje, Elektrana unutarnja: Zračna luka, banka, kiosk, dizalo, sveučilište, hotel, bolnica, postrojenje, nafta i plin, Vanjska stanica, Most, Rudnik, vojska i srodna industrijska primjena, itd.



svojstvo
IP67 Anti-Vandal telefon za teške uvjete rada JR101-FK-HB-VoIP
VoIP telefon s metalnim tijelom i vandalom
Kao telefon otporan na vremenske utjecaje, potpuno je sadržan u kućištu otpornom na koroziju otpornu na koroziju, s vratima koja pružaju potpunu zaštitu
protiv prodora prašine i vlage, što rezultira vrlo pouzdanim proizvodom s dugim MTBF.
Idealno za podzemnu željeznicu, željeznicu, autocestu, marinu, rudarstvo, tunele, čeličane, kemijska postrojenja, elektrane i srodne industrijske primjene, itd.
VoIP / SIP telefon
Robusna konstrukcija, otporna na vandale
Zaštita od svih vremenskih uvjeta IP66-67
Učvršćivanje otporno na neovlašteno rukovanje
Jednostavna instalacija
Brzo spojeni priključak terminala
Programirano putem web sučelja
Nepromjenljiva memorija
Prekidač s magnetskom kukom za smanjivanje trošenja dijelova
Voice over Internet Protocol (VoIP, IP telefonija,
Internetska telefonija, širokopojasna telefonija, širokopojasni telefon i glas preko širokopojasne veze usmjeravanje glasovnih razgovora putem Interneta ili putem druge mreže utemeljene na IP-u.
DC 5V napajanje ili PoE (napajanje preko Etherneta)
Nije potrebno dodatno sučelje
Konfiguracija web-stranice
Izvještavanje alarma u stvarnom vremenu
SIP kompatibilan
RJ45 LAN ili WAN izravna veza
Automatsko preusmjeravanje poziva (preokretanje) putem popisa memorija
Automatski odgovor
Mogućnost višestrukog prijenosa
Priključak: Utičnica RJ45 Ethernet kroz utičnicu IP67.
Kvaliteta usluge (QoS): osiguravanje optimalne isporuke glasa
Vrsta usluge (ToS): visoka propusnost i pouzdanost (RFC3168)
Usklađenost ISDN pristupnika: spojite bilo koji SIP kompatibilan VoIP / ISDN pristupnik za pozivanje i primanje poziva s ISDN-a
SIP (Protokol za pokretanje sesije) RFC3261
Ugrađena redundancija: mogućnost upućivanja poziva na 2. PBX
TR069 (Tehničko izvješće 069): za napredni nadzor i upravljanje statusom
Konfiguracija: web sučelje ili konfiguracijska datoteka temeljena na poslužitelju. Osiguravanje statične IP adrese ili DHCP.
Dostupna je konfiguracija mase.
Kompatibilan sa standardnim SIP protokolom VOIP telefonskih sustava. (Asterisk, Cisco, Mitel, Elastix, Freeswitch, MiniSipServer, Yeastar MyPBX itd.)
Pakiranje i isporuka
IP67 Anti-Vandal telefon za teške uvjete rada JR101-FK-HB-VoIP

certifikati 
Naša tvrtka 



J&R je Kina dizajnirana i proizvođač robusne komunikacijske opreme. Naši telefoni i sustavi rade, i na kraju, u okruženjima gdje redoviti proizvodi ne bi.
(Svi modeli telefona dostupni za analognu verziju, IP / SIP versio, GSM / 3G verziju)
Nakon što dobro proučite vaše podatke, iskreno se nadamo da ćemo ući u partnerstvo sa svojim cijenjenim compnay.and nadamo se da ćemo vam poslužiti i surađivati s vama za sve naše asortimane na vašem tržištu.
Mogli bismo vam ponuditi sve naše palete proizvoda s ODM & OEM rješenje kako bi zadovoljili vaše zahtjeve i zahtjeve dobro.
i podržat ćemo vas s najboljim rješenjem za proizvode i isplativim rješenjem za podršku projektnim zahtjevima i marketinškom prijedlogu.


Popularni tagovi: ip67 anti-vandal heavy duty telefon jr101-fk-hb-voip, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, brandovi, kupiti, najbolje, visoke kvalitete, proizvodi, analogni zaslon telefonski analogni telefon, analogni vodootporni telefon, analogni telefon Tajvan , anti-vandal telefon, antikni telefon s ID-om pozivatelja, telefon s automatskim biranjem, telefonske slušalice za poništavanje buke u pozivnom centru, telefonski pozivni centar, Telefon za hitne slučajeve, telefon za hitne telefonske brojeve
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti













