Anti{0}}telefonska slušalica s prekidačem JR-HS-03
Anti{0}}telefonska slušalica s prekidačem - Materijal ručke i poklopca slušalice: PC/ABS- Vrsta slušalice: Standardni prijemnik- Ožičenje: Šest teflonom izoliranih žica promjera 24 (2 za prijemnik, 2 za odašiljač, 2 za tipku)- Uključuje kabel koji je pričvršćen za ručku slušalice. Kabel ima ispitno opterećenje povlačenja od približno . 200 kg- Dostupne duljine kabela: 30 cm (može se prilagoditi)
Opis
Broj modela: JR-HS-03
ZNAČAJKE anti-vandal telefonske slušalice s prekidačem
- Materijal ručke i poklopca slušalice: PC/ABS
- Vrsta slušalice: standardni prijemnik
- Ožičenje: šest teflonom izoliranih žica promjera 24 (2 za prijemnik, 2 za odašiljač, 2 za gumb)
- Uključuje kabel koji je pričvršćen za ručku slušalice. Kabel ima ispitno opterećenje potezanja od približno . 200 kg
- Dostupne duljine kabela: 30 cm (može se prilagoditi)
Specifikacija mikrofona slušalice
| Artikal: | Elektretni kondenzatorski mikrofon |
| Broj modela: | Mikrofon SG9070 |
| Frekvencijski raspon | 100-8000Hz |
| Osjetljivost | 56±2 dB |
| Izlazna impedancija | Niska impedancija |
| Usmjerenost | Jednosmjerno |
| Standardni radni napon | 4.5V |
| Smanjenje osjetljivosti | Unutar -3dB na 1,5V |
| Trenutna potrošnja | Maksimalno 0,5 mA |
| Radna temperatura | -30 stupnjeva do +70 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -40 stupnjeva do +85 stupnjeva |
| Težina | Manje od 1,0g |
Specifikacija prijemnika slušalice
| PRIJEMNIK | ||
| Broj modela: | R3518M150H | |
| STAVKE | TEHNIČKI PODACI | UVJETI |
| IMPEDANCIJA | 150 ± 20% oma (pri1KHz,60mV ulaz) | |
| RAZINA ZVUČNOG PRITISKA | 97 ± 3dB SPL (na 1 KHz, 0dBSPL=20μPa ) Ulazni60mVrms, s B&K umjetnim uhom 4153 | |
| ULAZNA SNAGA (NOM./MAKS.) | 0.03W /0.25W 0.03W / 0.25W | |
| HARMONIČKO IZOBLIČENJE | Manje od ili jednako 5% | 300<f Manje od ili jednako 3400Hz |
| RADNA TEMPERATURA | -30stupanjC do +70stupanjC | |
NETO TEŽINA | PRIBLIŽNO35.0govan | |
Crtež telefonske slušalice s prekidačem protiv vandala-



Popularni tagovi: Telefonska slušalica protiv-vandala s prekidačem Telefonska slušalica s prekidačem protiv-vandala JR-HS-03, telefonska slušalica od PC materijala
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti











