
Željeznički mikrofon za hitne slučajeve
Željeznički sustav najave putnika i poziva u hitnim slučajevima omogućuje:
Sustav hitnih poziva u vlakovima ključan je za osiguravanje sigurnosti putnika, brzo reagiranje na hitne slučajeve i poboljšanje kvalitete usluge. Omogućuje putnicima da odmah kontaktiraju osoblje u hitnim slučajevima, osiguravajući brzo rješavanje problema. Ovaj je sustav bitan dio modernog prometa vlakova.
Opis
| Gooseneck Lenght | 300 - 400 - 500 mm |
| Promjer gusjeg vrata | 15 mm (savitljiva šipka) |
| 15 mm (savitljiva šipka) |
Tehnologija senzora: elektretni kondenzator Frekvencijski odziv: 100 Hz do 10 kHz Usmjerenost: jednosmjerno - poništavanje buke Min. Omjer S/N: 58 dB |
| Komunikacija |
SIP protokol Analog |
| Ploča | Čelik, prilagodljiv različitim bojama i sitotiskom |
| Gumbi | 2 gumba |
| Napajanje | 24VDC u skladu s EN 50155:2021 |
| Potrošnja energije | 10W |
| I/O |
N stupanj 1 LAN 10/100 konektor: M12 D kodiran, ženski N stupanj 1 Priključak za napajanje: M12 A kodiran, muški, 24Vdc N stupanj 1 Analogni konektor N stupanj 1 Višenamjenski konektor |
| CPU modul |
NXP i.MX –8M Mini multimedijski procesor-visokih performansi ARM I.Core M8 serija RAM 2 GB DDR4 - Flash 8 GB eMMC OS temeljen na Linuxu |
| Radna temperatura | -25 stupnjeva do +70 stupnjeva (EN50155-2021 klasa OT3 ST1) r |
| Standardi i norme |
EN 50155 Željezničke aplikacije - Elektronička oprema koja se koristi na željezničkom vozilu EN 45545 Željezničke primjene - Zaštita od požara na željezničkim vozilima CE certifikat Sukladno RoHS Sukladno REACH-u |
| IP stupanj | IP32 (prednji) IP54 (stražnji) |
| Dimenzije | S priključcima: 200 mm (D) x 132 mm (A) x 65 mm (bez Goosenecka) |
Popularni tagovi: željeznički mikrofon za hitne slučajeve, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, marke, kupnja, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti
-

Hotline VoIP{0}}telefon otporan na eksploziju
-

Telefon s potpunom tipkovnicom otporan na eksploziju...
-

Analogni telefon otporan na eksploziju podnosi niske...
-

15 tipki Industrijska telefonska podrška otporna na ...
-

VOIP telefon narančaste boje otporan na eksploziju s...
-

ŽELJEZNIČKO POJAČALO ZA HITNU SLUČAJ

