SIP telefon s tipkovnicom otpornom na vandalizam i LCD zaslonom
Telefonska slušalica dizajnirana je kako bi zadovoljila potrebe klijenata koji su doživjeli gubitak zbog vandalizma. Idealno za parkirališta, zatvore, željezničke/metro platforme, bolnice, policijske postaje, bankomate, stadione, vanjske zgrade itd.
Opis
Opis proizvoda
SIP telefon s tipkovnicom otporan na vandalizam
S LCD zaslon

JR212-FK SIP telefon s tipkovnicom otpornom na vandalizam i LCD zaslonom izrađen je od nehrđajućeg čelika i otporan je na visoku vlažnost, morsku vodu i sabotažu koju je napravio čovjek.
| Materijal kućišta | Tijelo od nehrđajućeg čelika |
| Bojas | CRVENA, ŽUTA, SIVA |
| Materijal slušalice | Slušalica od ABS materijala sa spiralnim kablom od nehrđajućeg čelika |
| Tipkovnica | Taktilna digitalna tipkovnica zaštićena od vremenskih uvjeta. Kromirani ključ i okvir od legure cinka. Otpor protiv vandala. |
| Temperatura | Rad: -30 stupnjeva do +65stupanj Pohranjivanje: -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP65 |
| Ton zvona | Reski cvrkutavi ton tipično od 80 dBA na 1 metar |
| Kuka prekidač | Elektronički/magnetski bez vidljivih pokretnih dijelova |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od50,000 sati korištenja |
| Težina | Sve do4kg ovisno o opciji |
Tehnička specifikacija
SIP telefon s tipkovnicom otporan na vandalizam
S LCD zaslon


| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu s ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška za kodek | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Ambijentalni uvjeti | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30 stupnjeva do +70 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
Značajke
SIP telefon s tipkovnicom otporan na vandalizam
S LCD zaslon

★ Potpuno robusna i izdržljiva tipkovnica, značajka kontrole glasnoće
★ Uvozni ABS i PC kompozitna slušalica - čvrsta i izdržljiva
★ Može se spojiti na bilo koju standardnu dvo{0}}žičnu telefonsku liniju
★ Programabilno za automatsko-biranje - praktično i brzo
Prijave
SIP telefon s tipkovnicom otporan na vandalizam
S LCD zaslon
JR212-FK SIP telefon s tipkovnicom otpornom na vandalizam i LCD zaslonom pogodan za upotrebu u zračna luka, kraj ceste, banka, bankomat, kampus, stadion, zatvor, izvan ili izvan zgradeitd.

Pakiranje i dostava
SIP telefon s tipkovnicom otporan na vandalizam
S LCD zaslon

| Veličina jedinice | 247 *130 *132 (mm) |
| Veličina kartona | 240 *235 *165 (mm) |
| Materijali za pakiranje | Pearl pamuk, karton |
| Neto težina | 3,5 KG |
| Bruto težina | 4 KG |

| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Vrijeme isporuke (Ako danas završite s plaćanjem, vaša će narudžba biti otpremljena unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| procjena Vrijeme (dani) | 2 | 25 | Za dogovor | |
Naše usluge
SIP telefon s tipkovnicom otporan na vandalizam
S LCD zaslon

✬ODM & OEM proizvodi ili rješenja
✬ Narudžba uzorka je dobrodošla
✬Odgovorit ćemo na vaš upit u roku od 12 sati
✬ Ažurirajte proizvodni proces i pokažite detalje pakiranja
✬Nakon isporuke robe, pratit ćemo proizvode za vas jednom svaka dva dana, dok ne dobijete proizvode.
✬ Kada dobijete proizvode, ako imate dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte i mi ćemo riješiti probleme umjesto vas na vrijeme.
✬ Jamstvo za J&R telefon je dvije godine.
Naša tvrtka
SIP telefon s tipkovnicom otporan na vandalizam
S LCD zaslon

FAQ
SIP telefon s tipkovnicom otporan na vandalizam
S LCD zaslon
Q: Imate li ograničenje MOQ-a?
A: Nizak MOQ, dostupan je 1 kom
Q: Mogu li dobiti narudžbu uzorka?
A:Da, pozdravljamo narudžbu uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.
Q: Što je s vremenom isporuke?
A:Obično unutar 2-5 radnih dana. Imamo materijale na zalihama za većinu popularnih proizvoda. A vrijeme masovne proizvodnje treba 2-4 tjedna za količinu narudžbe veću od 100 jedinica.
P: Koji je standard kvalitete vaših proizvoda?
A:Odobren certifikat CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015. Svi materijali su visoke kvalitete i novi. Uz strogu kvalitetu,svaki telefon treba temeljito testirati prije izlaska iz tvornice.
Q: Je li u redu tiskati svoj logotip na proizvodima?
A:Da. Molimo vas da nas službeno obavijestite prije naše proizvodnje i prvo potvrdite dizajn na temelju našeg uzorka.
P: Možete li proizvesti proizvod u boji po mom izboru?
A: Da, možemo proizvoditi proizvode u različitim bojama, ali mogu postojati minimalne količine ili primjenjive nadoplate.
P: Pružate li uslugu instalacije?
A: Ne, mi ne instaliramo proizvode, ali oni su vrlo jednostavni za instalaciju, molimo kontaktirajte nas ako niste sigurni.
P: Kako se nositi s neispravnim?
A: Prvo, naši se proizvodi proizvode u strogom sustavu kontrole kvalitete, a stopa neispravnosti bit će manja od 0,2%. Drugily, tijekom jamstvenog razdoblja, poslat ćemo novi s novom narudžbom za male količine. Za neispravne serijske proizvode, mi ćemo ih popraviti i ponovno vam ih poslati ili možemo razgovarati o rješenju uključujući ponovni-poziv u skladu sa stvarnom situacijom.
P: Što je s otpremom?
A: 1. Pošaljite DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 dana
2. Pošaljite zrakoplovom: brzo stignite u odredišnu zračnu luku i zatim ga preuzmite sami
3. Dostava morem: niska cijena dostave i spora dostava (15 - 30 dana)
Popularni tagovi: sip telefon s tipkovnicom otpornom na vandalizam s LCD zaslonom, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupnja, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti














