Vodootporan telefon za hitne slučajeve SOS telefonske govornice
Pozivna stanica otporna na vremenske uvjete JR316-4B s četverožičnom tehnologijom dizajnirana je za uporabu u teškim okruženjima. Kućište je otporno na mnoge kemikalije i može se koristiti u rasponu temperatura od -40 ° C do +70 ° C.
Opis
Vodootporna SOS kućica za hitne slučajeve Telefon
Pozivna stanica otporna na vremenske uvjete JR316-4B s četverožičnom tehnologijom dizajnirana je za uporabu u teškim okruženjima. Kućište je otporno na mnoge kemikalije i može se koristiti u rasponu temperatura od -40&° C do C do +70&° C.
- Standardni analogni / SIP / 3G / 4G telefon
- Napajanje: Napaja se telefonskom linijom
- Robusna konstrukcija, otporna na vandale
- Rukovanje bez upotrebe ruku, s 4 velika gumba za pozivanje gljiva
- Standardno dolazi s ugrađenim pojačalom od 25 W
- Dizajn otporan na vremenske uvjete (stupanj zaštite IP65)
- Veliki temperaturni raspon (-30&°; C do +70&°; C)
- Otporan na mnoge kemikalije, Otporan na plamen
- Jednostavna ugradnja, dostupno za montažu na zid i stupove
- Brzo uklapanje priključaka
- Može se programirati daljinski putem tonskog telefona ili lokalno putem tipkovnice
- Nepromenljiva memorija
- Pričvršćivači otporni na neovlaštene izmjene
- Vanjski truba i svjetionik su izborni, jačina zvuka može biti 110 ~ 120 DB (izborno)
- U skladu sa CE, FCC, RoHS, ISO9001
| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Opskrbna struja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80dB (A) na udaljenosti od 1 m |
| - 110 dB (A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) | |
| Način biranja | DTMF način rada u skladu s preporukom ITU-T Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U praznom hodu: 1,5 W -Aktivan: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Kodek za podršku | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Puni dupleks |
| Glasnoća zvona | - 90 ~ 95dB (A) na udaljenosti od 1 m - 110 dB (A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| 3G verzija | |
| Napajanje | 12V DC |
| Potrošnja energije | -U praznom hodu: 0,3 W -Aktivan: 1,5W |
| Vrsta komunikacije | Puni dupleks |
| Glasnoća zvona | 90 ~ 95dB (A) na udaljenosti od 1 m |
| Metoda programa | Daljinsko programiranje putem SMS -a |
| Frekvencija | Verzija: - Dvopojasni WCDMA/HSDPA 850/1900MHz - Četveropojasni GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz E verzija: - Dvopojasni UMTS/HSDPA 900/2100MHz - Četveropojasni GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz J verzija: - Dvopojasni UMTS/HSDPA 850 (800)/2100MHz - Četveropojasni GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900MHz |
| Uvjeti okoline | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -25&°; C do +70&°; C |
| Temperatura skladištenja | -25&°; C do +85&°; C |
Popularni tagovi: vodootporni telefon za poziv u hitnim slučajevima sos, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupiti, najbolji, visokokvalitetni, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti










