Telefon za hitne slučajeve JR103-CB-Analogue
Certifikat: CE, FCC, RoHS, IP67, ISO9001
Materijal: legura aluminija
Boja: žuta (ili opcionalno)
Verzija: Analogni, VoIP, GSM, 3G
Otporan na vremenske uvjete: IP67
Jamstvo: 2 godine
Veličina: 246 * 339 * 109 (mm)
Neto težina: 6 kg
Montaža: Montaža na zid / stup
Opis
OPIS PROIZVODA
Telefon za hitne slučajeve JR103-CB-Analogue
Telefoni serije JR100 u potpunosti su sadržani u kućištu otpornom na koroziju otpornu na koroziju s vratima koja pružaju potpunu zaštitu od prodora prašine i vlage, što rezultira vrlo pouzdanim proizvodom s dugim MTBF-om.
Jedinstvena robusna slušalica izrađena je od lijevanog lijevanog spoja i oblikovana je posebno da izdrži napornu uporabu u svim okruženjima, oklopljeni kabel koji pruža dodatnu otpornost na vandalizam ili tešku industrijsku uporabu.

GLAVNE ZNAČAJKE
Telefon za hitne slučajeve JR103-CB-Analogue
- Standardni analogni, VoIP ili GSM / 3G telefon
- Montaža na zid / stup, jednostavna instalacija
- Tijelo za tlačno lijevanje od aluminijske legure
- Slušalica otporna na vandale i oklopljeni kabel
- Zaštita od vremenskih utjecaja na IP67
- Napajanje telefonske linije (analogno)
- Vanjsko napajanje ili PoE (SIP-VoIP)
- RJ45 port za SIP telefon
- Programabilno za automatsko biranje
- Induktivna spojnica koja je standardno ugrađena za nagluhe
- CE, FCC, ISO9001, RoHS sukladan
PRIJAVA
Telefon za hitne slučajeve JR103-CB-Analogue
Ovaj telefon otporan na vremenske uvjete vrlo je popularan za tunele, rudarstvo, pomorstvo, podzemlje, stanice metroa, željezničke platforme, autoceste, hotele, parkirališta, čelične tvornice, kemijska postrojenja, elektrane i industrijske primjene za teške uvjete rada itd.
TEHNIČKI PARAMETRI
Telefon za hitne slučajeve JR103-CB-Analogue
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -Idle: 1,5 W -Active: 1.8W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Support Codec | G.711 A / U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Puni duplex |
| Glasnoća zvona | - 90 ~ 95 dB (A) na udaljenosti od 1 m - 110 dB (A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| 3G verzija | ||
| Napajanje | 12 V DC | |
| Potrošnja energije | -Idle: 0.3W - Aktivno: 1.5W | |
| Vrsta komunikacije | Puni duplex | |
| Glasnoća zvona | 90 ~ 95 dB (A) na udaljenosti od 1 m | |
| Metoda programa | Daljinsko programiranje putem SMS-a | |
| Frekvencija | Verzija: - Dual-band WCDMA / HSDPA 850 / 1900MHz E verzija: - Dual-Band UMTS / HSDPA 900 / 2100MHz J verzija: - Dual-Band UMTS / HSDPA 850 (800) / 2100 MHz | |
| Uvjeti okoline | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -40 ° C do + 70 ° C |
| Temperatura skladištenja | -45 ° C do + 85 ° C |
PAKET
Telefon za hitne slučajeve JR103-CB-Analogue
| Veličina jedinice: | 339 * 246 * 109 mm (H * W * D) |
| Dimenzija kutije: | 200 * 300 * 440 mm (H * W * D) |
| Materijali za pakiranje: | biserni pamuk, karton |
| Neto težina: | 5 KG |
| Bruto težina: | 6 KG |


NAŠA TVRTKA
Industrijski telefoni u potpunosti se nalaze u kućištu otpornom na koroziju otpornu na koroziju s vratima koja osiguravaju potpunu zaštitu od prodora prašine i vlage, što rezultira vrlo pouzdanim proizvodom s dugim MTBF-om.
Jedinstvena robusna slušalica izrađena je od lijevanog lijevanog spoja i oblikovana je posebno da izdrži napornu uporabu u svim okruženjima, oklopljeni kabel koji pruža dodatnu otpornost na vandalizam ili tešku industrijsku uporabu.
Industrijski telefoni otporni na vremenske uvjete namijenjeni su za korištenje željeznicama, elektranama, oružanim snagama i teškom industrijom koji zahtijevaju vrlo pouzdanu telefoniju u nepovoljnim uvjetima.
Popularni tagovi: vremenski otporni telefon za hitne slučajeve jr103-cb-analogni, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, marke, kupiti, najbolje, visokokvalitetni, proizvodi, vodootporna industrijska telefonska tipkovnica industrijski telefon, žilava tipkovnica industrijski telefon, samoposlužni bankarski telefonska slušalica, telefon u crnoj boji, vodootporni telefon od inoxa, vodootporni telefon, vanjski telefon, IP66 vodootporni telefon, telefon s automatskim biranjem, telefon u nuždi, telefon
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti













