4G SOS telefon za hitne slučajeve jednim gumbom
Slušalica Telefon, CB (Hotline) Bez tipkovnice, Dva gumba, Žuta boja (druga boja na zahtjev), Veličina jedinice: 240*100*106 (mm) Smješteno u antivandalskom hladno valjanom čeličnom kućištu, vrsta zidne montaže
Opis
4G SOS telefon za hitne slučajeve s jednim biranjem
Telefon koristi visokokvalitetnu hladno valjanu čeličnu ploču s funkcijom protiv vandalizma. U isto vrijeme, školjka ima uređaj za uzemljenje, koji je potpuno izoliran od unutarnjeg strujnog kruga i ima određenu funkciju elektromagnetske zaštite. Osim toga, dodaci kao što su mobilni telefoni, tipkovnice i tiskane ploče izrađeni su od više slojeva materijala otpornih na vodu i prašinu. Vrlo je pogodan za mjesta kao što su banke, škole i zatvori.
Telefonska slušalica, CB (Hotline) Bez tipkovnice, Dva gumba, Žuta boja (druga boja na zahtjev),
Veličina jedinice: 240*100*106 (mm)
Smješten u kućište od hladno valjanog čelika protiv vandala, tip za zidnu montažu.

◖ Značajke ◗
4G SOS telefon za hitne slučajeve s jednim biranjem
◐ Robusno kućište, izrađeno od nehrđajućeg čelika
◐ Slušalica s armiranim kabelom otporna na vandalizam
◐ 2 metalna gumba za uređivanje brzog biranja
◐ Induktivni spojnik standardno ugrađen za nagluhe osobe
◐ Otporan na udarce, udarce, padove i vibracije, može raditi u teškim okruženjima
◐ Montaža na zid, jednostavna montaža
◖Tehničke karakteristike◗
| 4G verzija | |
| Napajanje | 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 0.3W -Aktivno: 1,5W |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m |
| Metoda programa | Daljinsko programiranje SMS-om |
| Frekvencija |
verzija: - Dvopojasni WCDMA/HSDPA 850/1900MHz EC25-E - LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20 - LTE-TDD: B38/B40/B41 - WCDMA: B1/B5/B8 - GSM/EDGE: B3/B8 EC25-J - LTE-FDD: B1/B3/B8/B18/B19/B26 - LTE-TDD: B41 - WCDMA: B1/B6/B8/B19 EC25-A - LTE-FDD: B2/B4/B12 - WCDMA: B2/B4/B5 EC25-AFX - LTE-FDD: B2/B4/B5/B12/B13/B14/B66/B71 - WCDMA: B2/B4/B5 EC25-MX - LTE-FDD: B2/B4/B5/B7/B28/B66 - WCDMA: B2/B4/B5 EC25-AU - LTE-FDD: B1/B3/B4/B5/B7/B8/B28 - LTE-TDD: B40 - WCDMA: B1/B2/B5/B8 |
| Uvjeti okoline | |
| Vrsta zaštite | IP 65 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -25 stupnjeva do plus 70 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -25 stupnjeva do plus 85 stupnjeva |



Popularni tagovi: 4g SOS telefon za hitne slučajeve s jednim gumbom za biranje, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupujte, najbolji, visokokvalitetni, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti












