
Slušalica otporna na vandalizam, telefon za zatvor, bankomat, banku
Boja: siva ili prilagođena
Materijal: Robustan nehrđajući čelik ili hladno valjani čelik
Certifikat: FCC, RoHs, CE, ISO9001
Veličina: 130247132 (mm)
Instalacija: Zidna montaža/Ugradnja
Stupanj zaštite od ulaza: IP65
Jamstvo: 2 godine
Funkcija: SOS
Značajka: Interfon
Opis
Slušalica otporna na vandalizam, telefon za zatvor, bankomat, banku
Idealno za željeznicu, pomorsku primjenu, tunele. Podzemno rudarstvo, vatrogasci, industrijski, zatvori, zatvori, parkirališta, bolnice, stražarske stanice, policijske postaje, dvorane banaka, bankomati, stadioni, unutar i izvan zgrada itd.

TEHNIČKI PARAMETRI
| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu s ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška kodeku | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Puni duplex |
| Glasnoća zvona | - 9095dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik sirene) |
| Uvjeti okoline | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -40 stupnjeva do plus 70 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -45 stupnjeva do plus 85 stupnjeva |
PAKET
veličina jedinice: 247 130 132 (mm)
Veličina kartona: 340 235 165 (mm)
Materijali za pakiranje: biserni pamuk, karton
Net weight: 3 KG
Bruto težina: 4 kg


Popularni tagovi: telefon otporan na vandalizam za zatvor, bankomat, banka, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupnja, najbolji, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







