Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo
Vandal Resist telefon za hitne slučajeve temelji se na prednjoj ploči od nehrđajućeg čelika i omogućuje jasan rad bez ruku, glasan-govor u bilo kojem javnom prostoru. Osmišljen je kako bi zadovoljio potrebe klijenata koji su doživjeli gubitak zbog vandalizma.
Opis
Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo


Prednji i donji dio


Natrag & Vrh
Opis proizvoda
Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo

JR308-FK telefon za dizalo VoIP / telefon za hitne slučajeve za dizalo izrađen je od nehrđajućeg čelika
koja je potpuno zatvorena površina zaštićena od prašine i korozije.
Četiri ugrađene montažne rupe za sprječavanje krađe telefona.
Kabel se spaja sa stražnje strane telefona, a kontura telefona je umjetnička i jednostavna.
| Materijal kućišta | Tijelo od nehrđajućeg čelika |
| Bojas | CRVENA, ŽUTA, SIVA |
| Materijal slušalice | Nema slušalice |
| Tipkovnica | Robusna metalna tipkovnica (Gumb: gumb od nehrđajućeg čelika s IP65 stopom) |
| Temperatura | Rad: -30 stupnjeva do +65stupanj Pohranjivanje: -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP65 |
| Ton zvona | Reski cvrkutavi ton tipično od 80 dBA na 1 metar |
| Kuka prekidač | Nema prekidača za kuku |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od50,000 sati korištenja |
| Težina | Sve do2.5kg ovisno o opciji |
Tehnička specifikacija
Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo


| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu s ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška za kodek | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Ambijentalni uvjeti | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30 stupnjeva do +70 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
Značajke
Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo

★ Handsfree zvučnik - tipka za spajanje centra za spašavanje
★ U zidnoj montaži - jednostavna instalacija
★Otporan na vandalizampuna tipkovnica - može se programirati
★ Standardni analogni telefon ili SIP telefon
Prijave
Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo
JR308-FK Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalojepogodan za upotrebu u zračna luka, bolnica, banka, bankomat, kampus, lift/dizalo, čista soba, van ili izvan zgradeitd.

Pakiranje i dostava
Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo
| Veličina jedinice | 200 *150 *52 (mm) |
| Veličina kartona | 340 *235 *165 (mm) |
| Materijali za pakiranje | Pearl pamuk, karton |
| Neto težina | 2 KG |
| Bruto težina | 3 KG |

| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Vrijeme isporuke (Ako danas završite s plaćanjem, vaša će narudžba biti otpremljena unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| procjena Vrijeme (dani) | 2 | 25 | Za dogovor | |
Naša tvrtka
Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo

J&R Technology se uvijek pridržava načela da je sigurnost proizvoda na prvom mjestu. Nada da naši proizvodi mogu spasiti živote u kritičnom trenutku najveća je želja u srcu svakog zaposlenika u J&R Technology.
Posvećeni smo stvaranju pouzdanih,-i stabilnih komunikacijskih rješenja i telefona za klijente i vaše projekte.
Svaki telefonski proizvod proizveden u J&R-u podržan je impresivnim 2-godišnjim jamstvom tvrtke, koje dolazi standardno bez dodatnih troškova.
Slobodno nas kontaktirajte ako ste zainteresirani za naš proizvod.
FAQ
Telefon za dizalo VoIP / Telefon za hitne slučajeve za dizalo
Q: Imate li ograničenje MOQ-a?
A: Nizak MOQ, dostupan je 1 kom
Q: Mogu li dobiti narudžbu uzorka?
A:Da, pozdravljamo narudžbu uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.
P: Koji je standard kvalitete vaših proizvoda?
A:Odobren certifikat CE, FCC, RoHS, ISO9001:2015. Svi materijali su visoke kvalitete i novi. Uz strogu kvalitetu,svaki telefon treba temeljito testirati prije izlaska iz tvornice.
Q: Je li u redu tiskati svoj logotip na proizvodima?
A:Da. Molimo vas da nas službeno obavijestite prije naše proizvodnje i prvo potvrdite dizajn na temelju našeg uzorka.
P: Možete li proizvesti proizvod u boji po mom izboru?
A: Da, možemo proizvoditi proizvode u različitim bojama, ali mogu postojati minimalne količine ili primjenjive nadoplate.
P: Pružate li uslugu instalacije?
A: Ne, mi ne instaliramo proizvode, ali oni su vrlo jednostavni za instalaciju, molimo kontaktirajte nas ako niste sigurni.
P: Kako se nositi s neispravnim?
A: Prvo, naši se proizvodi proizvode u strogom sustavu kontrole kvalitete, a stopa neispravnosti bit će manja od 0,2%.
Drugo, tijekom jamstvenog razdoblja, poslat ćemo novi s novom narudžbom za male količine.
Za neispravne serijske proizvode, mi ćemo ih popraviti i ponovno vam ih poslati ili možemo razgovarati o rješenju uključujući ponovni-poziv u skladu sa stvarnom situacijom.
P: Što je s otpremom?
A: 1. Pošaljite DHL / TNT / UPS / FEDEX / EMS, 3-5 dana
2. Pošaljite zrakoplovom: brzo stignite u odredišnu zračnu luku i zatim ga preuzmite sami
3. Dostava morem: niska cijena dostave i spora dostava (15 - 30 dana)
Popularni tagovi: telefon za dizalo voip / telefon za hitne slučajeve za dizalo, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, marke, kupnja, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti













