Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjete
Smješten u hladno valjanu čeličnu kutiju s prednjom pločom od nehrđajućeg čelika i proizveden prema visokim standardima, ovaj handsfree VoIP uređaj za hitne pozive nudi povećanu otpornost na vandalizam i osigurava da se primarna funkcija komunikacije održava u svakom trenutku.
Opis
Opis proizvoda
Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjete

JR305-SC robusna vanjska telefonska školjka otporna na vremenske uvjete sastoji se odKućište od hladno valjanog čelikakao iPloča od nehrđajućeg čelika SUS 304i opremljen je vodootpornom metalnom tipkom za pomoć pri biranju.
Ožičenje na stražnjoj strani telefona, tako da telefon izgleda lijepo i izvrsno.
Nadalje, možeInstalirajte kameruprema zahtjevu korisnika, kako bi se povećala sigurnost.
| Materijal kućišta | Kućište od hladno valjanog čelika i SUS ploča |
| Bojas | CRVENA, ŽUTA, SIVA |
| Materijal slušalice | Nema slušalice |
| Tipkovnica | Nema tipkovnice |
| Temperatura | Rad: -30 stupnjeva do +70stupanj Pohranjivanje: -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP65 |
| Ton zvona | Reski cvrkutavi ton tipično od 80 dBA na 1 metar |
| Kuka Prekidač | Nema prekidača za kuku |
| M.T.B.F. | Izračunato da ima MTBF veći od50,000 sati korištenja |
| Težina | Sve do4kg ovisno o opciji |
Tehnička specifikacija
Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjete

| Analogna verzija | |
| Napajanje | Iz analogne telefonske mreže |
| Napon napajanja | 24 VDC do 65 VDC |
| Struja napajanja | 20 mA DC do 100 mA DC |
| Glasnoća zvona | - 80dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Metoda biranja | DTMF način rada u skladu s ITU-T preporukom Q.23. |
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška za kodek | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Ambijentalni uvjeti | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -30 stupnjeva do +70 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -40 stupnjeva do +75 stupnjeva |
Značajke
Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjete

★ Metalni gumb otporan na vandalizam
★ Rad bez ruku
★ Montaža na zid, jednostavna montaža
★ Opcije automatskog biranja s jednim ili dva gumba s daljinskim programiranjem
Prijave
Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjete
JR305-SC Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjetečešće se koristi uparkirališta, kraj ceste, željeznički/metro peroni, autocesta, policijske postaje, stadioni, vanjska zgradaitd.
Brzo biranje telefona pomaže korisniku da na vrijeme pozove pomoć u centar za pomoć, čineći pomoć praktičnom i brzom.

Pakiranje i dostava
Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjete

| Veličina jedinice | 230 *160 *80 (mm) |
| Veličina kartona | 250 *180 *100 (mm) |
| Materijali za pakiranje | Pearl pamuk, karton |
| Neto težina | 2,5 KG |
| Bruto težina | 3 KG |

| Luka | Shenzhen, Guangdong | |||
| Vrijeme isporuke (Ako danas završite s plaćanjem, vaša će narudžba biti otpremljena unutar datuma isporuke.) | Količina (setovi) | 1 | 2-500 | >500 |
| procjena Vrijeme (dani) | 2 | 25 | Za dogovor | |
Jamstveni popravak
Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjete

✬ J&R nudi besplatan popravak za sljedeće proizvode unutar 1 godine, ali su dodatna jamstva dostupna uz dodatnu cijenu:
1.1. Opseg: Greške u materijalima, izradi i funkcionalnosti.
✬ Zahtjevi:
2.1. Model br. PO br. PI br., datum otpreme itd.
2.2. Netaknuta oznaka J&R, tako da se broj modela i SN mogu jasno prepoznati.
2.3. Navedite detaljan opis svih nedostataka i uzroka, uključujući doslovan opis i slikovne ilustracije.
2.4. Drugi opis potreban za J&R.
✬ J&R može odbiti ponuditi besplatan popravak u sljedećim situacijama:
3.1. Bez netaknute oznake J&R, ili je serijski broj uklonjen ili oštećen, ili se SN ne može jasno identificirati od kupca
3.2. Svako nezakonito rastavljanje, popravljanje, ponovno postavljanje itd., kao što je održavanje ili modifikacija proizvoda od strane bilo kojeg održavatelja neovlaštenog od strane J&R-a
3.3. Ako proizvode održava ili mijenja bilo koji održavatelj neovlašten od strane J&R.
3.4. Svi nedostaci koji su rezultat nepravilnog skladištenja ili neprikladnog radnog okruženja.
3.5. Oštećenje ili gubitak J&R proizvoda zbog prirodne katastrofe (poput potresa, požara ili poplave) ili drugih vanjskih uzroka, društvenih nemira ili vladine politike itd.
3.6. Proizvod ili dio koji je modificiran radi promjene funkcionalnosti ili mogućnosti bez pismenog dopuštenja J&R;
3.7. Svaki nedostatak komponenti, oštećenje komponenti od strane kupca.
Naša tvrtka
Robusni vanjski telefon otporan na vremenske uvjete

Kao pouzdan dobavljač različitih vrsta industrijskih telefona, J&R dijeli opremu i sustave s različitim kupcima i korisnicima diljem svijeta.
Profesionalna usluga i vrhunska kvaliteta učinili su nasuživaju ugled u više od 80 zemalja, uključujući SAD, Kinu, Tajland, Maleziju, Tursku, Izrael, Grčku, Španjolsku, Francusku, UK, Dansku, Južnu Afriku, Australiju, Meksiko, Kolumbiju, Čile itd.
Popularni tagovi: otporan vanjski telefon otporan na vremenske uvjete, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupovina, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti














