
Telefonska linija otporna na vandale za zatvor/bolnicu/zračnu luku
Ovaj telefon otporan na vandalizam s armiranim kabelom smješten je u robusnu hladno valjanu čeličnu kutiju s tri tipke za hitne pozive i proizveden prema visokim standardima, nudi povećanu otpornost na vandalizam i osigurava da se primarna funkcija komunikacije održava u svakom trenutku, što rezultira visoko pouzdanim proizvodom s dugim MTBF-om.
Opis
Telefonska linija otporna na vandale za zatvor/bolnicu/zračnu luku
Ovaj telefon otporan na vandalizam s armiranim kabelom smješten je u robusni hladno valjani čelik kutija s tri tipke za hitne pozive i proizvedena prema visokim standardima, nudi povećanu otpornost na vandalizam i osigurava da se primarna funkcija komunikacije održava u svakom trenutku, što rezultira visoko pouzdanim proizvodom s dugim MTBF-om.
TEHNIČKI PARAMETRI
| SIP verzija | |
| Napajanje | PoE ili 12V DC |
| Potrošnja energije | -U mirovanju: 1,5 W -Aktivno: 1,8 W |
| SIP protokol | SIP 2.0 (RFC3261) |
| Podrška za kodek | G.711 A/U, G.722 8000/16000, G.723, G.729 |
| Vrsta komunikacije | Full duplex |
| Glasnoća zvona | - 90~95dB(A) na udaljenosti od 1 m - 110dB(A) na udaljenosti od 1 m (za vanjski zvučnik) |
| Ambijentalni uvjeti | |
| Vrsta zaštite | IP 66 prema EN60529 |
| Radna temperatura | -40 stupnjeva do +70 stupnjeva |
| Temperatura skladištenja | -45 stupnjeva do +85 stupnjeva |
GLAVNE ZNAČAJKE
- - Standardni analogni / SIP / 3G / 4G telefon
- - Robusno kućište, izrađeno od hladno valjanog čelika
- - Slušalica otporna na vandalizam s armiranim kabelom
- - Zaštita otporna na vremenske uvjete do IP55-IP65
- - S tri tipke za hitni poziv
- - Stalna memorija-
- - Montaža na zid, jednostavna instalacija
- - Induktivni spojnik standardno ugrađen za nagluhe osobe
- - Sukladno CE, FCC, RoHS, ISO9001
- - Napajanje telefonskom linijom (analogna verzija)
- - Vanjsko napajanje ili PoE napajanje (SIP verzija)
- - RJ45 priključak za SIP telefon
PRIMJENE
Idealno za željezničke primjene, pomorske primjene, tunele. Podzemno rudarstvo, vatrogasci, industrija, zatvori, zatvori, parkirališta, bolnice, stražarske postaje, policijske postaje, banke, bankomati, stadioni, unutarnje i vanjske zgrade itd.

F&Q
P: Mogu li dobiti uzorak narudžbe?
O: Da, pozdravljamo narudžbu uzoraka za testiranje i provjeru kvalitete. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.
P: Što je s vremenom isporuke?
O: Obično u roku od 2-5 radnih dana. Imamo materijale na zalihama za većinu popularno prodavanih proizvoda. A za masovnu proizvodnju potrebno je 2-4 tjedna za količinu narudžbe veću od 100 jedinica.
P: Koji je standard kvalitete vaših proizvoda?
O: CE, FCC, RoHS, odobren certifikat ISO9001:2015. Svi materijali su visoke kvalitete i novi. Uz strogu kvalitetu, svaki telefon mora biti temeljito testiran prije izlaska iz tvornice.
P: Možete li proizvesti proizvod u boji po mom izboru?
O: Da, možemo proizvoditi proizvode u različitim bojama, ali mogu postojati minimalne količine ili primjenjive nadoplate.
P: Pružate li uslugu instalacije?
O: Ne, ne instaliramo proizvode, ali oni su vrlo jednostavni za instalaciju, kontaktirajte nas ako niste sigurni.
P: Nudite li jamstvo za proizvode?
O: Da, nudimo 2 godine jamstva za naše proizvode uz isporuku.
Popularni tagovi: telefonska linija otporna na vandalizam za zatvor/bolnicu/zračnu luku, Kina, proizvođači, dobavljači, tvornica, tvrtka, robne marke, kupnja, najbolja, visoka-kvaliteta, proizvodi
Pošaljite upit
Mogli biste i voljeti







